• DOLAR
  %0,87
 • EURO
  %1,01
 • ALTIN
  %0,55
 • BIST
  %0,00
NİYAZİ GÜNEŞ’TEN BAYRAM MESAJI

NİYAZİ GÜNEŞ’TEN BAYRAM MESAJI

AK Parti Karabük Milletvekili Niyazi Güneş,’’ Birbirimizin acılarını paylaştığımız gibi, sevinçlerini ve mutluluklarını da paylaşacağız.’’ dedi.

Milletvekili Niyazi Güneş, Kurban Bayramı dolayısıyla yaptığı yazılı açıklamasında, ’’Geçmişten bugüne içerisinde pek çok güzellikleri ve hikmetleri barındıran Kurban Bayramı’na erişmenin bir kez daha mutluluğunu yaşıyoruz. Kurban ibadeti bize Hazreti İsmail’in teslimiyetini ve Hazreti İbrahim’in sadakatini hatırlatmaktadır. Bu manevi atmosfer; kardeşlik, sevgi, saygı, paylaşma duygumuzu artırmakta, kulluk bilincimizin canlanmasına imkân vermektedir. Bayramlar yoksulu gözetme, yetimi sevindirme, güçsüzü kollama, muhtaçla paylaşma gibi yüce değerlerini yaşatan müstesna bir vakalardır. Aziz Türk milletinin en önemli hasletlerinden birisi de bayramlara verdiği büyük önemdir. Tarihimiz boyunca bayramlarımıza ayrı bir önem gösterdik ve her zaman coşkuyla kutladık. Pandemi koşullarına rağmen bu sefer de inanıyorum ki hep beraber, millet olarak coşkuyla, sevinçle kutlayacağız. Birbirimizin acılarını paylaştığımız gibi, sevinçlerini ve mutluluklarını da paylaşacağız. Millet olarak büyük bir coğrafyaya sahibiz. Bu coğrafya 10.765 km uzunluğundaki sınırlarımız değil kıtaları aşan bir gönül birlikteliğidir. Bu coğrafyalara karşı sorumluluğumuzun da farkındayız.  Bayramlarımızı güçlü bir şekilde huzurla mutlulukla, heyecanla kutlamamız o bizlere güvenen kardeşlerimize umut aşılamakta ve yüzlerini güldürmektedir. Çok büyük zorluklarla bu aziz vatan bizlere emanet kılındı. Şimdi bizim de görevimiz, ülkemizi güçlü yapmak, bu topraklar üzerinde yaşayan herkesi, mutlu kılmak, mesut kılmaktır. Onun için daha çok çalışmalıyız, daha çok gayret etmeliyiz.

Kıymetli hemşehrilerim, Kurban Bayramı vesilesiyle inanıyorum ki çeşitli ziyaretler yapacağız. Bütün bunları yaparken, dikkat etmemiz gereken şey, sevgi ve muhabbeti yaymak olmalıdır. Bugünlerde şüphesiz ki şehitlerimizi, gazilerimizi asla unutmamamız gerekir. Unutmayalım ki onlar ve aileleri hepimize emanettir. Onlar en değerli varlıkları olan canlarını ülkemizin geleceği için feda etmişlerdir. Bir kez daha tüm şehitlerimizi rahmetle anıyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle başta milletimiz olmak üzere, yurt dışında yaşayan vatandaşlarımızın, soydaşlarımızın ve İslam aleminin Kurban Bayramını tebrik ediyorum.’’ ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
%d blogcu bunu beğendi: