MAHKUM YAKINLARI AF İSTEDİ

MAHKUM YAKINLARI AF İSTEDİ

KARABÜK’te, çeşitli suçlardan tutuklu ve hükümlü bulunanların yakınları, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan af çıkarılmasını istedi.

Karabük Cumayanı köyünde yaşayan yaklaşık 20 kişi, ‘Af istiyoruz’,  ‘Bahçeli’ye destek’, diye yazdıkları karton kağıtlarla köyün girişindeki akaryakıt istasyonu yanında toplandı. Jandarma ekipleri önlem alırken, eşinin ve çocuğunun cezaevinde olduğunu söyleyen Numan Gül, “Bunu içeride yatmayan bilmez. Artık bir kısım da olsa af istiyoruz. Cezaevindeki insanlarımıza yazık. FETÖ’cülerle yatmasınlar. Biz Bahçeli’ye sonuna kadar destek veriyoruz. Bir af talebimiz var. Bizim amacımız bir af çıksın. Artık mahkumlarımız içeride yatmasınlar. Cezaevleri dolup taştı. Mahkumlarımıza 5 sene de olsa bir indirim yapılsın ” dedi.

Ayağında elektronik kelepçe takılı bir çocuğun babasının bu durum karşısında kanser hastalığına yakalandığını ileri süren Numan Gül, “Yazık günah değil midir bu insanlarımıza. Hepsinin ayağında kelepçe var. Allah rızası için şuna bir el atın” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. Haber kanallarına yayılmasını istiyoruz af cagrimizin sesimize ses olun duyurun bu feryatlari

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
error: Content is protected !!
%d blogcu bunu beğendi: