KARDEMİR’İN 5 YILLIK STRATEJİK PLANI VE PERFORMANS SİSTEMİ DEĞERLENDİRİLDİ

KARDEMİR’İN 5 YILLIK STRATEJİK PLANI VE PERFORMANS SİSTEMİ DEĞERLENDİRİLDİ

KARDEMİR 2024-2028 yıllarını kapsayan stratejik planı ve kurumsal performans sistemi, Bolu’da düzenlenen toplantıda değerlendirildi.

‘KARDEMİR’den Geleceğe Güçlü Adımlar: Stratejik Plan ve Kurumsal Performans Sistemi Değerlendirme Toplantısı’ Abant’taki bir otelde düzenlendi. Toplantıya, KARDEMİR Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Demir, yönetim kurulu üyeleri ve ünite müdürleri katıldı.

KARDEMİR’in geleceğine yön vermek amacıyla hazırlanan, 2024-2028 yıllarını kapsayan stratejik planı ve kurumsal performans sistemi, şirket yetkililerince ele alındı. 2 oturumda gerçekleştirilen toplantının birinci bölümünde performans sistemi, diğer kısımda birimlerin belirlediği hedef göstergelerine ulaşıp ulaşmadığını gösteren birim karne değerlendirmesi yapıldı. Ünite müdürleri, hedefe ulaşmayan göstergelerin nedenlerini ve bir sonraki çeyrek için planlarını anlattı.

HANGİ YÖNE İLERLEMEMİZ GEREKTİĞİNE KARAR VERMELİYİZ

İsmail Demir, stratejik planın şirketin geleceği için hayırlı olmasını temenni ederek, tüm yöneticilerden yüksek gayret göstermelerini istedi. Şirketin köklü geçmişe sahip olduğunu vurgulayan Demir, şöyle dedi:’’

‘’Bu noktada durum tespiti yaparak nerede olduğumuzu ve nereye gitmek istediğimizi belirlememiz gerekiyor. Hedeflerimizi tespit ederek hangi yöne ilerlememiz gerektiğine karar vermeliyiz. Yeni yol çizmek, daha dinamik ve güvenli geleceğe ulaşmamızı sağlayacaktır. Bu süreçte gösterdiğiniz tüm çabalardan dolayı hepinize teşekkür ederim. Hep birlikte şirketimizi daha parlak ve sürdürülebilir geleceğe taşıyacağız.’’

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
error: Content is protected !!
%d blogcu bunu beğendi: