• DOLAR
  %1,68
 • EURO
  %0,83
 • ALTIN
  %0,74
 • BIST
  %1,15
KARDEMİR SAHA EXPO’YA DAMGA VURDU

KARDEMİR SAHA EXPO’YA DAMGA VURDU

KARDEMİR, Pazarlama ve ihracat çalışmalarını gün geçtikçe güçlendirerek arttırırken, yeni pazar arayışları ve yeni ürün geliştirme uğraşları çerçevesinde 10-11-12-13 Kasım 2021 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen SAHA EXPO Savunma, Havacılık ve Uzay Sanayi Fuarı’na katıldı.

Şirketten yapılan yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi, “KARA-DENİZ-HAVA-UZAY” sloganı ile bir araya gelen Türkiye’nin önde gelen savunma sanayi kuruluşlarının buluştuğu fuarda şirketimiz, bağlı ortaklığımız Kardökmak ile birlikte yer aldı. Türk savunma sektörünün öncü kuruluşlarından isimlerin ağırlandığı standımızı, Türkiye’nin ilk yerli üretim S/İHA sistemi Baykar Bayraktar TB2’nin mimarı, Baykar Savunma Teknoloji Lideri Sayın Selçuk Bayraktar da ziyaret etti. Şirketimiz, ürünlerimiz ve üretim süreçlerimiz ile ilgili bilgilerin aktarıldığı ziyarette, Sayın Bayraktar şirketimizin savunma sanayine sunabileceği katkılar hakkında tavsiyelerini dile getirdi. İlk Türk Demiri plaketinin takdiminin ardından, Sayın Bayraktar ile birlikte iş birliği yapılabilecek diğer firmalara ziyaret düzenlendi.

Fuar organizasyonuna stant ile katılımın yanı sıra sponsoru da olan şirketimiz, Kardökmak ile birlikte birçok firma ziyareti gerçekleştirdi. Hali hazırda yürütülmekte olan projelerin yanı sıra, uzun vadeli çalışmaların da planlandığı ziyaretlerde, stant ekibimiz 4 gün boyunca diğer firmaları da ağırladı. Şirketimizin birçok farklı sektöre birden fazla ürün tedarik edebiliyor oluşunun yanı sıra, bağlı ortaklığımız Kardökmak’ın da yüksek döküm kabiliyetleri savunma sanayi alanında beğeni ile karşılandı.

Türkiye’nin birinci, Avrupa’nın ise ikinci en büyük savunma sanayi fuarı konumunda olan SAHA EXPO Fuarı’nda standımızı ziyaret eden ve bizleri ağırlan tüm sektör paydaşlarımıza teşekkür ederiz.’’

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM