HİSSEDARLARIMIZIN GURUR DUYACAĞI BİR KARDEMİR’İN İNŞAASI KOLLARI SIVADIK

HİSSEDARLARIMIZIN GURUR DUYACAĞI BİR KARDEMİR’İN İNŞAASI KOLLARI SIVADIK

KARDEMİR Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Demir, ’’Şirketimizi omuzlarında taşıyan yönetici ve çalışanlarımız ile el birliği içinde hissedarlarımızın gurur duyacağı bir Kardemir’in inşası için kolları sıvamış durumdayız’’ dedi.

 

Kardemir geleceğini şekillendirmesine yönelik faaliyetlerine hız verdi. Kardemir Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir, yönetim kurulu üyeleri, üst yönetim ve ünite müdürlerinin katılımıyla ‘Stratejik Plan Amaç-Hedef Çalıştayı’ gerçekleştirildi.

16-17 Eylül tarihlerinde Yenişehir Mühendisler Kulübü’nde bir araya gelen şirketin yöneticileri iki gün boyunca görüş alışverişi, istişare ve beyin fırtınası yaparak ileriye doğru atılacak adımlara ilişkin planlama çalışmaları gerçekleştirdi.

KARDEMİR’in beş yıllık stratejik planının hazırlanmasında ana çalışma olan Stratejik Plan Amaç-Hedef Çalıştayı’nın açılışında konuşan İsmail Demir, Kardemir’in geleceğini şekillendirecek olan çalıştayın önemine vurgu yaptı.

Demir şöyle dedi: “Kardemir’in geleceğini inşa edecek stratejilerin belirleneceği bu organizasyonu geniş bir yönetici katılımı ile gerçekleştiriyoruz. Kardemir’in 87 yıllık geçmişi göz önüne alarak yapageldiğimiz işleri daha iyi yapabilmek gerek ürün gerekse üretim yöntemlerimiz konusunda yeni yaklaşımları geniş şekilde istişare etme amaçlı bu toplantımızın, Kardemir’i taşımayı düşündüğümüz yeni ufuklar konusunda yol gösterici olacağı muhakkaktır. İddialı amaç ve hedefleri belirleyeceğimiz bu süreci gerçekleştirmek üzere atacağımız etkin adımları takip edecektir. Şirketimizi omuzlarında taşıyan yönetici ve çalışanlarımız ile el birliği içinde hissedarlarımızın gurur duyacağı bir Kardemir’in inşası için kolları sıvamış durumdayız.’’

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
error: Content is protected !!
%d blogcu bunu beğendi: